KRÓTKO O NAS

Firma Handlowo Usługowa Nasta istnieje od 1996 roku. Od 14 lat świadczymy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji, dezodoryzacji, szczepimy kasztanowce, a także czyścimy i myjemy zsypy w budynkach wielokondygnacyjnych. Czyścimy i sprzątamy strychy oraz inne pomieszczenia z pozostałości i nieczystości gołębich z jednoczesnym wykonawstwem zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji.
Wszystkie te zabiegi wykonujemy zgodnie z unijnymi wymogami systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), a także zasad GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) oraz GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji).

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje poparte wiedzą z zakresu biologii i chemii. Używamy atestowanych preparatów, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta oraz warunków istniejących w danym obiekcie. Wybieramy metody najmniej szkodliwe dla środowiska i ludzi. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.

WIECEJ INFORMACJI


Zapoznaj się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami.

Znajdziesz tutaj do pobrania logo NASTA oraz zasady jego użytkowania.
Wykorzystanie logotypu - między innymi do publikacji w wydaniach drukowanych lub na nośnikach elektronicznych - możliwe jest za wiedzą i zgodą FHU Nasta.

nasta logo

Logo Nasta:
format JPG (bitmapa RGB)
format PNG (bitmapa RGB)
format WMF (wektor RGB)
format EPS (wektor CMYK)
format CDR (wektor CMYK) - (Corel wersja 9.0)

Zasady stosowania logo Nasta
Przewodnik Identyfikacji Wizualnej (PDF) - 811 KB


PROBLEM Z INSEKTAMI?

Zadzwoń po nas

+48 603 927 490


SZROTÓWEK KASZTANOWCOWIACZEK

(Cameraria ohridella) - jest motylem z rodziny kibitnikowatych. Szkodnik kasztanowców. Szrotówek niszczy kasztanowce białe zwane popularnie kasztanami, ale może też żerować na kasztanowcu czerwonym i żółtym.
Może również rozwijać się na jaworze, klonie pospolitym, na których przechodzi pełny rozwój do postaci doskonałej. Obserwuje się przypadki składania jaj na lipach, jednak na tych drzewach do rozwoju nie dochodzi.

Więcej...