Białe logo

Deratyzacja Wrocław

Właściciele nieruchomości są zobligowani do przeprowadzania deratyzacji w swoich obiektach bez względu na ich przeznaczenie. Obowiązkowa deratyzacja wynika z uchwał rady miasta lub gminy odnośnie wykonywania deratyzacji na danym obszarze. Procedura pozwala na skuteczne pozbycie się szczurów i innych gryzoni. Planujesz przeprowadzić taki zabieg w swoim budynku? Zgłoś się do nas! Świadczymy usługi DDD we Wrocławiu i okolicach – zapraszamy do kontaktu!

Oto co możemy dla Ciebie zrobić

Wśród naszych usług znajdziesz przede wszystkim odszczurzanie i zabezpieczanie przed niechcianymi gryzoniami:

Deratyzacja jest metodą zwalczania gryzoni takich jak szczury i myszy za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby przeprowadzić skuteczną procedurę w Twoim obiekcie.

Skuteczna deratyzacja – z nami to możliwe!

Każdy właściciel nieruchomości powinien wiedzieć, że deratyzację należy przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Dodatkowo deratyzację przeprowadza się każdorazowo, gdy na terenie obiektu zauważono obecność szczurów lub innych gryzoni. Dlaczego to takie ważne? Utrzymanie czystości i porządku na terenie nieruchomości oraz systematyczne wykonywanie dezynsekcji i deratyzacji pozwala na zminimalizowanie ryzyka pojawienia się szczurów.

Największe problemy, które stwarza ich obecność to:

Warto się przed tym ustrzec i skorzystać z usługi deratyzacji, jaką proponujemy naszym klientom.

Deratyzacja we Wrocławiu

Ze względu na wyjątkową inteligencję tych zwierząt, działania mające na celu ich skuteczne zwalczenie powinny być w szczególny sposób ukierunkowane na skuteczność. Nasi eksperci (przeczytaj o naszej firmie Nasta F.H.U.) są w stanie wykorzystać w tym celu wszystkie dostępne metody i środki – zarówno chemiczne, biologiczne, jak i fizyczne. Niezależnie od tego, po jaką metodę na deratyzacja Wrocław, ostatecznie sięgną – pozwoli ona raz na zawsze pozbyć się obecności niechcianych gryzoni.

Profesjonalne usługi – deratyzacja Wrocław

Należy podkreślić, że obowiązkowej deratyzacji podlegają nieruchomości:

Szczególnie narażone na pojawienie się gryzoni są miejsca gromadzenia odpadów komunalnych, piwnice, studzienki kanalizacyjne i przyłącza wodociągowe, a także węzły cieplne. Pamiętaj, że – będąc właścicielem nieruchomości podlegających obowiązkowej deratyzacji – musisz pilnować terminów tej procedury, ponieważ jej niewykonanie stanowi wykroczenie zagrożone karą grzywny. Podczas kontroli należy okazać protokół potwierdzający wykonanie deratyzacji.

Dlaczego warto wybrać naszą usługę deratyzacji we Wrocławiu?

Jako doświadczona firma doskonale wiemy, jakie środki wykorzystać, aby deratyzacja była skuteczna. Kompleksowo zadbamy o Twój obiekt, wykonując na nim profesjonalne zabiegi w celu usunięcia szczurów i innych gryzoni oraz zapobiegania ich ponownemu pojawieniu się. Zawsze dobieramy metody pracy indywidualnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami wynikającymi ze specyfiki konkretnej nieruchomości. Potrzebna Ci sprawna i skuteczna deratyzacja we Wrocławiu? Już dziś skontaktuj się z nami!

Uniknij problemów ze szczurami dzięki profesjonalnemu wsparciu!

Pomożemy Ci zadbać o Twój obiekt i usunąć z niego wszelkie gryzonie. Wśród naszych usług znajdziesz też inne propozycje – zwalczamy również insekty i szkodniki, przeprowadzamy odpluskwianie i ozonowanie pomieszczeń, gazowanie zboża i wiele innych. Korzystamy z atestowanych preparatów i zawsze stawiamy na bezpieczne metody, najmniej obciążające środowisko naturalne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Nie zwlekaj i zadzwoń!