Białe logo

Dezynfekcja Wrocław

Nasza firma świadczy usługi dezynfekcji, wykorzystując w tym celu sprawdzone metody. Bazujemy wyłącznie na preparatach posiadających stosowne certyfikaty – są to środki atestowane, dopuszczone do użytku w Polsce i za granicą, pochodzące od wykwalifikowanych producentów. Dobieramy je zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem – pod uwagę bierzemy rodzaj drobnoustrojów i mikroorganizmów, jakie należy zwalczyć, metraż i specyfikę pomieszczenia czy budynku oraz sposób korzystania z dezynfekowanych powierzchni. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom maksymalną skuteczność, usługi zgodne z normami bezpieczeństwa oraz indywidualną wycenę wykonanej pracy.

Oferujemy:

Dezynfekcja to nasza specjalizacja. W swojej pracy stawiamy na rozwój, dlatego bierzemy udział w szkoleniach i kursach branżowych, podczas których poszerzamy wiedzę o skutecznych metodach oraz nowych preparatach wychodzących na rynek. Nasze usługi to połączenie wieloletniego doświadczenia, podstaw merytorycznych oraz innowacyjnych rozwiązań – to gwarancja skuteczności, a co za tym idzie – Twojej satysfakcji. Celem dezynfekcji jest likwidacja drobnoustrojów chorobotwórczych, mikroorganizmów oraz alergenów, które obniżają komfort funkcjonowania w pomieszczeniach oraz przyczyniają się do powstawania niepożądanych objawów ze strony układu oddechowego czy skóry.

Potrzebujesz zlikwidować grzyb, pleśń, bakterie?

Skorzystaj z naszych usług dezynfekcji i skontaktuj się z naszymi specjalistami Nasta F.H.U. Zadzwoń! +48 603 927 490

Dezynfekcja Wrocław polega na niszczeniu wszelkich mikroorganizmów i drobnoustrojów chorobotwórczych. W dezynfekcji stosuje się środki fizyczne (wysoka temperatura, promienie słoneczne, promieniowanie UV) oraz środki chemiczne (alkohol, jodyna, kwasy).

Odkażanie dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych

Pomimo iż zagrożenia tego nie widzimy gołym okiem – stanowi ono poważny problem. Dlatego też tak istotne okazuje się odkażanie. Pozwala ono efektywnie zneutralizować drobnoustroje, które mogą stać się przyczyną wielu chorób. W walce o higieniczne warunki pomagają nam najnowsze techniki dezynfekcyjne. Nasze metody dezynfekcji w pełni bezpieczne dla mieszkańców i użytkowników danej przestrzeni.

Chcesz mieć pewność, że dezynfekcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem norm bezpieczeństwa, a Ty – jako użytkownik danej przestrzeni – będziesz mógł wrócić do niej bez obaw o swoje zdrowie? Powierz nam to zadanie. Powiemy Ci, jak przygotować pomieszczenia do zabiegu, a także damy wskazówki dotyczące bezpiecznego korzystania z wnętrz po dezynfekcji.

Dezynfekcja – jakie metody polecamy?

Usługę dezynfekcji realizujemy przy użyciu środków chemicznych i fizycznych metodą zamgławiania lub tradycyjnego oprysku. Szczególnie polecane – z uwagi na skuteczność – jest zamgławianie. Polega ono na rozpyleniu mgły zawierającej skoncentrowany środek dezynfekujący dostosowany do rodzaju drobnoustrojów i mikroorganizmów, z jakimi mamy do czynienia. Wśród najważniejszych zalet tej techniki należy wymienić:

Alternatywą jest ozonowanie grzybów i pleśni oraz wnętrz narażonych na obecność bakterii i wirusów. Ozon – jako naturalny i niezwykle silny środek odkażający – zwalcza drobnoustroje i dodatkowo odświeża pomieszczenia, niwelując nieprzyjemne zapachy.

Dlaczego my?

Chcąc pozbyć się ze swoich pomieszczeń drobnoustrojów, mikroorganizmów, alergenów, a także grzybów i pleśni, zgłoś się do nas! Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu dezynfekcji oraz niezbędną wiedzę, dzięki której bez trudu dobieramy stosowane środki i metody do konkretnego przypadku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – wyceny dokonujemy, uwzględniając dezynfekowaną powierzchnię, rodzaj i specyfikę wnętrz oraz wykorzystane preparaty. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Z chęcią nawiążemy cykliczną współpracę, jeśli dezynfekcja ma być przeprowadzana regularnie.

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Dezynfekcja jest wykonywana na terenie Wrocławia i okolic. Świadczymy nasze usługi dla klientów prywatnych, jak i firm oraz zarządców nieruchomości, obiektów użytkowych czy lokali publicznych. Zjawiamy się wszędzie tam, gdzie potrzebne są czyste wnętrza pozbawione bakterii, wirusów i alergenów. Z naszej pomocy korzystają też placówki opiekuńcze i edukacyjne – żłobki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie; galerie handlowe, ośrodki zdrowia czy biurowce.