Kilka słów o firmie Nasta FHU

Firma Handlowo Usługowa Nasta istnieje od 1996 roku. Od 14 lat świadczymy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji, dezodoryzacji, szczepimy kasztanowce, a także czyścimy i myjemy zsypy w budynkach wielokondygnacyjnych. Czyścimy i sprzątamy strychy oraz inne pomieszczenia z pozostałości i nieczystości gołębich z jednoczesnym wykonawstwem zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji.
Wszystkie te zabiegi wykonujemy zgodnie z unijnymi wymogami systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), a także zasad GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) oraz GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji).

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje poparte wiedzą z zakresu biologii i chemii. Używamy atestowanych preparatów, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta oraz warunków istniejących w danym obiekcie. Wybieramy metody najmniej szkodliwe dla środowiska i ludzi. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.

WIECEJ INFORMACJI


Zapoznaj się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami.

Znajdziesz tutaj do pobrania logo NASTA oraz zasady jego użytkowania.
Wykorzystanie logotypu - między innymi do publikacji w wydaniach drukowanych lub na nośnikach elektronicznych - możliwe jest za wiedzą i zgodą FHU Nasta.

nasta logo

Logo Nasta:
format JPG (bitmapa RGB)
format PNG (bitmapa RGB)
format WMF (wektor RGB)
format EPS (wektor CMYK)
format CDR (wektor CMYK) - (Corel wersja 9.0)

Zasady stosowania logo Nasta
Przewodnik Identyfikacji Wizualnej (PDF) - 811 KB


PROBLEM Z INSEKTAMI?

Zadzwoń po nas

+48 603 927 490
DEZYNSEKCJA

Tępienie szkodliwych owadów (zwłaszcza pasożytniczych jak muchy, komary, pchły, wszy i karaluchy), ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych. W szerszym znaczeniu niszczenie stawonogów w ogóle.

Dowiedz się więcej o DDD