Białe logo

Odkomarzanie Wrocław

Jeśli w Twoim ogrodzie, na działce czy terenie rekreacyjnym roi się od komarów, z pewnością wypoczynku nie można nazwać komfortowym. Bzyczące nad uchem owady skutecznie utrudniają relaks, stają się też powodem swędzących bąbli po ukąszeniach. Niejednokrotnie – gdy ugryzień jest zbyt dużo – może wystąpić reakcja alergiczna na skórze. Pojawia się wtedy spora opuchlizna, mogą powstawać ropnie oraz stany zapalne. Choć zjawisko to nie prowadzi do zagrożenia życia – nie wywołuje wstrząsu anafilaktycznego, jaki może pojawić się w przypadku użądlenia przez osę – to jednak generuje duży dyskomfort i obniża samopoczucie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje sposobu na zwalczanie komarów. Zastanawiasz się, czy to możliwe i jak pozbyć się intruzów ze swojego ogrodu? Zgłoś się do nas – mamy skuteczne metody na odkomarzanie!

Wśród sposobów, jakie wykorzystujemy w celu eliminacji komarów, można wymienić:

W swojej pracy bazujemy na sprawdzonych i certyfikowanych preparatach produkowanych w Polsce i za granicą – mają one stosowne atesty i dopuszczenia do użytku w naszym kraju. Zamgławianie i zadymianie wykonujemy z użyciem nowoczesnych urządzeń. Skuteczność tych metod wynika z tego, że rozpylany środek dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, takich jak zarośla, gęste krzaki czy rozrośnięte żywopłoty. Masz więc pewność, że po przeprowadzeniu procedury odkomarzania wszystkie owady zostaną unieszkodliwione.

Komary w ogrodzie – zwalczanie powierz nam!

Nasza firma Nasta F.H.U. przygotowana jest na realizacje odkomarzania we Wrocławiu na terenie obiektów zamkniętych takich jak budynki, także na terenach otwartych, w których występują ideale warunki na rozwój komarów. Usługa przez nas wykonywana, gwarantuje skuteczność i jest w stanie pozbyć się komarów. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który ułatwia w szybki sposób, rozpylanie środków unicestwiających komary. Środki dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów i miejsca. Używane przez nas preparaty nie wpływają w sposób degradacyjny na rośliny, zwierzęta i ludzi.

Zwalczanie komarów i meszek we Wrocławiu

Oferowane przez nas metody usuwania tych insektów, gwarantują skuteczność. Metody odkomarzania przez nas używane to: zamgławianie i opryskiwanie na terenie, obszarze, na którym chcemy pozbyć się tych uciążliwych dla nas owadów i zrobimy wszystko by zaprzestać ich dalszemu rozmnażaniu.

Rozpylamy stosowne preparaty w newralgicznych miejscach – są to zarośla, zacienione obszary, okolice zbiorników wodnych i przestrzenie o dużej wilgotności. Efekty naszych działań mogą utrzymać się nawet kilka tygodni – wpływ na to ma pogoda oraz występowanie ewentualnych opadów.

Dlaczego warto postawić na odkomarzanie realizowane przez naszą firmę?

Wykonujemy profesjonalne opryski na komary w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Świadczymy swoje usługi zarówno dla klientów prywatnych – odkomarzanie odbywa się wtedy na działkach, w ogrodach i przy oczkach wodnych, jak i dla firm oraz zarządców nieruchomości czy terenów rekreacyjnych: w parkach, w pobliżu stawów i jezior. Wśród zalet naszych usług można wymienić:

Odkomarzanie – kiedy wykonać?

Profesjonalne opryski na komary nie mogą być przeprowadzane przypadkowo – należy się do nich odpowiednio przygotować, a jednym z kluczowych punktów jest pora, w jakiej wykonuje się odkomarzanie. Najlepiej robić to wcześnie rano lub późnym popołudniem i wieczorem – dzięki temu zyskuje się pewność, że procedura nie zaszkodzi pszczołom, które w pozostałe części dnia są aktywne. Trzeba też stosować się do zaleceń firmy wykonującej usługę – powiemy Ci, co zrobić, aby proces przebiegał z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Podczas naszych prac nie możesz przebywać w pobliżu, a do ogrodu lub na działkę wrócisz dopiero po ustalonym czasie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane odkomarzaniem – zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i gwarantujemy kompleksową obsługę wraz z doradztwem merytorycznym dotyczącym wyboru optymalnych metod zwalczania komarów na Twoim terenie. Zadzwoń! +48 603 927 490.