Białe logo

Odpluskwianie Wrocław

Pluskwa (inaczej wesz ścienna) jest małym, ale sprawiającym wiele kłopotów insektem. Gatunek ten żywi się krwią: zarówno zwierzęcą, jak i ludzką. Pluskwy pojawiają się w domach, skąd należy je skutecznie usuwać.

Problemy związane z pluskwami

Nasza firma Nasta F.H.U. przygotowana jest na realizacje odkomarzania we Wrocławiu na terenie obiektów zamkniętych takich jak budynki, także na terenach otwartych, w których występują ideale warunki na rozwój komarów. Usługa przez nas wykonywana, gwarantuje skuteczność i jest w stanie pozbyć się komarów. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który ułatwia w szybki sposób, rozpylanie środków unicestwiających komary. Środki dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów i miejsca. Używane przez nas preparaty nie wpływają w sposób degradacyjny na rośliny, zwierzęta i ludzi.

Jak można przeprowadzać odpluskwianie?

Jest na to kilka skutecznych metod zwalczania pluskiew, które podzielić można na te bardziej fizyczne oraz na te zdecydowanie chemiczne. Wśród tych pierwszych wymienić można sposoby takie jak:

Zwalczanie pluskiew domowych Wrocław

Natomiast do rozwiązań chemicznych zaliczyć można:

Z racji tego, że metody chemiczne są nieco trudniejsze do przeprowadzenia, warto zdecydować się na fachową pomoc, jaką zapewnić może firma zajmująca się dezynsekcją. Sprawi to, że cały proces zostanie przeprowadzony ze wszystkimi środkami ostrożności. Sprawdź!